درباره ما

446535142_365490[1]

درباره ما

کارگاه گلابگیری سنتی حاج رضا آقایی با نیم قرن تجربه تولید کننده عطر و گلاب وانواع عرقیات گیاهی در شهر قمصر “پایتخت گل و گلاب ایران” می باشد .

محصولات تولیدی این کارگاه به صورت سنتی وبا استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه تولید شده و پس از بسته بندی در بطری اختصاصی به بازار مصرف عرضه می گردد . یکی از عوامل موفقیت این مجموعه تولیدی ، ثبات در کیفیت محصول از گذشته تا کنون بوده واین مجموعه توانسته بدون هیچ گونه تبلیغات و تنها با ارائه محصولی بدون رقیب در کیفیت ، مشتریان خود را جذب نماید.


کیفیت

کیفیت محصولات تولیدی کارگاه گلابگیری سنتی حاج رضا آقایی دارای کیفیتی فراتر از تصور مصرف کننده می باشد و کسانی که یک مرتبه محصولات این مجموعه را مصرف کرده باشند مشتریان دائمی این مجموعه بوده که این مطلب خود گواه این مدعاست .

رضایت مشتری

علیرغم کیفیت بالای محصول تولیدی بطری اختصاصی محصولات ما با حجم  ۱۱۰۰ سی سی که حد اقل ۱۰ درصا از سایر بطری های موجود در بازار بیشتر می باشد یکی از مواردی است که جهت کسب رضایت مشتریان انجام شده است.

فروش

ما معتقدیم ” فروش پایان یک معامله نیست بلکه آغاز یک تعهد است. ” با این توصیف در صورت مشاهده مغایرت در محصول خریداری شده با کیفیت مطلوب و مورد نیاز شما محصول با هزینه این مجموعه بازگشت و مبلغ پرداخت شده عودت داده خواهد شد.

حافظ محیط زیست

کلیه ظروف مورد استفاده صرفاً از محصولات قابل بازیافت تولید تا کمترین آسیب را برای محیط زیست اطراف داشته باشد.

خرید راحت

شما به آسانی می توانید محصولات ما را از طریق سایت خریداری نموده و بدون هیچ گونه دغدغه از اصل بودن محصول و صرف زمان، محصول را درب منزل تحویل بگیرید.

استاندارهای سلامتی

تولید محصول به روش کاملا سنتی با کیفیت مناسب و رعایت حقوق مصرف کننده و رعایت کامل اصول بهداشتی موجب گردیده تا این مجموعه با نیم قرن فعالیت در تولید گلاب و انواع عرقیات گیاهی موفق به کسب نشان “سیب سلامت” از معاونت غذا و دارو گردیده و همچنین احداث و تجهیز آزمایشگاه کنترل کیفیت محصول با پیشرفته ترین دستگاههای آزمایشات میکروبی در واحد بسته بندی موید اهمیت سلامت محصول و رفع نیاز مشتریان برای این مجموعه می باشد.

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

  • ۱
  • ۲
  • ۳

ماموریت ما

پایه و اساس تولید گلاب و عرقیات گیاهی در راستای احیاء طب سنتی و درمان بیماری ها است . مجموعه تولیدی ما با مبنا قرار دادن این موضوع و با درک صحیح از اینکه کیفیت محصول تنها عامل نتیجه گرفتن مشتریان می باشد در طول نیم قرن تولید ، رعایت این مطلب را همواره مد نظر داشته که این خط مشی یکی از دلایل موفقیت این مجموعه می باشد .

دیدگاه ما

با توجه به عدم دسترسی مشتریان به فروشگاه مرکزی گلاب و عرقیات گیاهی حاج رضا آقایی در قمصر و یا نمایندگی های فروش در سایر شهرها ، با راه اندازی سایت فروشگاه اینترنتی در هر جایی که شما قصد خرید محصولاتمان را داشته باشید شعبه ای از فروشگاهمان را در اختیار شما قرار داده ایم تا گامی نو در خدمت رسانی به شما برداشته باشیم .

تخفیف ویژه

با خرید ۱۱ بطری گلاب یا عرقیات یک بطری عرق نعناع هدیه بگیرید

گارانتی برگشت وجه

در صورت عدم تطابق محصول با سفارش تمام مبلغ پس داده می شود

پشتیبانی ۲۴/۷

پشتیانی آنلاین در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز